April 2012

Dramione nebo Drarry?

20. april 2012 at 14:00 | Mrs.Malfrangerová |  Nezařaditelné
Přátelé moji rozhodla jsem se zahájit takový duel :D Ničeho se nebojte, vážně! Jde jen o to ,že tato otázka mě v hlavě už klíčí dost dlouho a já bych se jí potřebovala zbavit. Otázka ,jak už jste se z názvu článku a animačky mohli dozvědět, zní- Dramione nebo Drarry?

Oba tyto páry patří k mým oblíbeným. Mají miliony a miliony fanoušků po celém světě a já jsem ráda za to ,že patřím k nim! Mezi fanoušky Dramione a Drarry se dokáže srthnout i dost nehezká hádka, na kterou jsem narazila asi před půl rokem při bloudění netem. Byla to celkem zajímavá hádka a opravdu jsem se při ní bavila. Sice byla v angličtině ,ale jakž takž jsem to pochopila :D
Drarry fanda vytíkal Dramione fandovi ,že Draco by na Hermionu nikdy nesáhl a Dramione fanda zas Drarry fandovi ,že Dracoušek by zase nešáhl na Harryho :D

Takže ted' se ptám vás. Dáte přednost roztomilosti v podobě spojení Draca a Harryho nebo zakázanému ovoci v podobě Draca a Hermiony?

Nejde mi o to ,nějak převyšovala jeden pár nad druhým ,ale jen a jen váš názor :)
/HLASUJTE V ANKETĚ POD PEREXEM/

Dramione nebo Drarry?


17.4.2012 aneb den ,kdy se Málfry uráčila ozvat.

17. april 2012 at 20:32 | Mrs.Malfrangerová |  Diary
London red tripych
Čauky ,čauky přátelé :)
Vím jsem hrozná , přihupskám si po měsíci a ještě řeknu čauky čauky. Ani nevíte jak mi mrzí,že jsem blog a vás ,mé nejdražší a nejúžasnější, tolik zanedbávala. Jo ,říkáte si ,že když mě to mrzí proč jsem se teda ,alespoň neozvala.. Ale řeknu vám to takhle. Musela jsem si dát pauzu. Od toho všeho. Byla jsem na počítači totálně závislá. Ráno ,když jsem vstávala ,otevřela jsem si nout , když jsem přišla ze školy otevřela jsem si ho znovu. Večer kolem dvacátédruhé ho zavřela, osprchovat a do hajan. Zanedbávala jsem tím tak školu, své přátele i rodinu a to je to poslední co bych chtěla. Ještě ke všemu mám ted' přítele a většinu času trávím s ním (čímž tedy zase zanedbávám rodinu ,ale..no..vlastně né tak docela. Občas vezmeme krakena (sestřičku) s sebou na procházku :D. Pěkně ho (tím ho myslím toho-chlapce-který-dokáže-strpět-mé-pubertální-a-neetické-výžblechty) pokouše a poškrábe a je klid :'D ) Jsem ted' vážně št'astná, ale přece jenom mi psaní hrozně chybí. Ani nevíte jak. Při hodinách literatury se mi úplně chvějí prsty.

Budu muset končit ,protože mám ještě nějakou práci, ale momentálně to s blogem vidím lépe :)Budu se snažit ,alespoň jednou do týdne něco zveřejnit a dohonit všechny vaše novinky na blozích ,soudruzi :)
Zatím se mějte nádherně,přenádherně.
Howgh!